Inteligentní kótování

Inteligentní kótování je nová funkce, která Vám výrazně usnadní Vaší práci s kótami. Automaticky vytváříte přesná zaměření. Umístíte kurzor nad vybranými objekty a získáte náhled kóty, kterou můžete jednoduše použít.

Působivý vizuální dojem

Nejnovější AutoCAD LT 2016 Vám přináší zcela nový vizuální pohled, který Vám zobrazí Vaše výkresy s přesnými detaily.

Vylepšený formát PDF

Nový formát PDF umožňuje vytvářet menší, pohotovější a snadněji prohledávatelné soubory. PDF také podporuje hypertextové odkazy, odkazy na soubory a také odkazy v samotném výkresu.
post-img

AutoCAD LT 2016

Vytvořte své nejlepší výkresy s aplikací Autodesk® AutoCAD LT®, profesionální volbou pro 2D kreslení. Sdílejte svou práci s jistotou díky spolehlivé technologii TrustedDWG. Vytvářejte detailní výkresy s nástroji pro maximální zvýšení produktivity. Spolupracujte s ostatními díky propojeným softwarovým řešením Autodesk® AutoCAD® pro stolní počítač, cloud i mobilní zařízení. Produktivita - Chytřejší nástroje pro 2D kreslení zvyšují efektivitu i přesnost vaší práce a omezují na minimum opakující se činnosti. Kompatibilita - Soubory vytvořené s technologií TrustedDWG jsou 100% kompatibilní s dalšími produkty od Autodesku. Spolehlivost - AutoCAD LT je založen na softwarové technologii AutoCAD, platformě pro navrhování, které důvěřují miliony profesionálů již více než 30 let.

Stránka Nová karta

Rychle otevírejte nové a existující výkresy.